O firmie

 

  Zapoznaj się z naszymi zaletami.

 

Tradycja i doświadczenie – tłumaczymy nieprzerwanie od ponad pół wieku, nasza firma powstała w 1957 roku. Prezes naszej spółki, tłumacz przysięgły, był założycielem Oddziału Szczecińskiego Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich. Od tego czasu przeszliśmy bardzo długą drogę unowocześniania naszej oferty. Wejście do internetu, tłumaczenia z wykorzystaniem najnowszego oprogramowania wspomagającego CAT, tłumaczenia online z wykorzystaniem oprogramowania CMS, zawsze jesteśmy na czele zmian w branży.


Jakość i profesjonalizm z należytą dbałością podchodzimy zarówno do tłumaczenia jednego dyplomu jak i dużego projektu dla korporacji międzynarodowej. Zatrudniamy tłumaczy większości języków. Są wśród nich tłumacze przysięgli oraz techniczni (zweryfikowani przez Naczelną Organizację Techniczną). Dużą część kadry Zespołu stanowią członkowie Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich - są to osoby z wyższym wykształceniem, które wykazały się przekładem co najmniej kilku tekstów specjalistycznych - teksty te zostały zweryfikowane przez Komisję Kwalifikacyjną Zarządu Głównego STP w Warszawie.
 
Krótkie terminy – dzisiejsze czasy wymagają szybkości działania, często spotykamy się z potrzebą tłumaczenia „na wczoraj”. Zawsze staramy się maksymalnie skrócić czas oczekiwania na gotowe tłumaczenie. Wiemy, że od nas może zależeć otrzymanie pracy za granicą czy wynegocjowanie ważnego kontraktu.
 
Niskie ceny i proste płatności – o cenach nie musimy dużo pisać. Wystarczy zajrzeć do cennika i porównać go z konkurencją. Zaznaczamy, że wiele biur jako stronę obliczeniową stosuje 1500 lub 1600 znaków, my niezmiennie od dziesiątków lat stosujemy przelicznik 1800 znaków na stronie. Nie pobieramy dodatkowych opłat za tłumaczenia specjalistyczne. 
Do tego dochodzi bezpłatna wycena, formatowanie tekstu i przesyłka dokumentów.
 
Pełen zakres usług dla firm - od dziesiątków lat pomagamy polskim i zagranicznym firmom nawiązywać i skutecznie prowadzić współpracę międzynarodową. Z chęcią będziemy z Państwem od etapu opracowania koncepcji wejścia na zagraniczne rynki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dla firm.
 
                          mTlumaczenia w liczbach
 
Skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie pytania.