Obsługa językowa firm

 

  Klientom biznesowym oferujemy pełen zakres usług językowych.

 

Kompleksowe wsparcie dla firm

Prowadzenie biznesu na rynku międzynarodowym lub współpraca z zagranicznymi kontrahentami wymaga znajomości języków konkretnych państw. To jeden z podstawowych warunków, jakie powinny zostać zachowane. Pojawia się przy tym niestety pewien problem. Nie zawsze osoby prowadzące daną firmę są w stanie swobodnie porozumieć się ze swoimi kontrahentami, a tym bardziej zinterpretować dokumenty napisane w obcym języku. W takim przypadku przedsiębiorstwa działające na rynkach zagranicznych wymagają stałego wsparcia językowego, aby móc łatwiej porozumiewać się ze współpracownikami.

 

Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług biura tłumaczeń, w którym profesjonalni translatorzy fachowo przetłumaczą każdą umowę czy e-mail. Decydując się na skorzystanie z naszych usług zapewnicie Państwo swojej firmie pełny serwis w zakresie języków obcych, oczywiście przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Obsługą językową zajmą się nasi wykwalifikowani specjaliści, a Państwo mogą w spokoju zająć się rozwojem swojego biznesu.

Pobierz ofertę (pdf)

 


 

Dostosowujemy się do wymagań naszych klientów. W ofercie skierowanej do firm proponujemy:
 
 
Specjalne stawki tłumaczeń
Będąc naszym stałym klientem można liczyć na wyjątkowo atrakcyjne stawki oraz rabaty.
 
Tłumaczenia z użyciem CAT i budowa pamięci tłumaczeniowej (TM)
Dokonujemy tłumaczeń z użyciem najnowszych programów wspomagających tłumaczenie (CAT) takich jak Trados, Wordfast i innych. Pomaga to przyspieszyć proces przekładu oraz zachować jednolitą terminologię wszystkich tłumaczeń danego klienta. Osiągamy to dzięki budowie bazy pamięci tłumaczeniowej (Translation Memory) dla naszych stałych klientów.
 
Opracowanie graficzne i przygotowanie materiałów do druku (DTP)
Tłumaczymy wszelkie materiały prezentacyjne takie jak foldery, katalogi, ulotki, broszury, prezentacje, plakaty, itd. Oprócz tłumaczenia tekstu możemy wykonać pełne opracowanie graficzne oraz przygotować tego typu dokumenty do druku.
 
Lokalizacja oprogramowania
Jesteśmy w stanie przygotować inne wersje językowe Państwa programów lub gier komputerowych. Pracujemy także na oprogramowaniu CMS klienta ułatwiającym implementację wersji językowych. Nasze niedawne projekty to m.in. tłumaczenia programów na urządzenia mobilne na kilkanaście języków, w tym na języki azjatyckie. Więcej..
 
Pomoc przy wejściu na zagraniczne rynki
Jesteś doświadczonym producentem lub usługodawcą? Chcesz rozszerzyć swój rynek zbytu poza granice Polski? Z nami będzie to bardzo łatwe. Pomożemy nie tylko w zakresie tłumaczeń, ale także przy badaniu docelowego rynku, sporządzeniu odpowiedniej oferty czy znalezieniu zagranicznych klientów.
 
Tłumaczenia ustne poza Polską
Wiele razy wysyłaliśmy naszych tłumaczy poza granice Polski na długie lub krótkie projekty tłumaczeniowe, także do egzotycznych krajów. Były to m.in. konferencje naukowe, wyjazdy biznesowe, nauka pracowników fabryk obsługi nowych maszyn, itd. Nie tylko dobierzemy tłumaczy odpowiednio do Państwa potrzeb, ale także pomożemy w formalnościach wizowych, zapewnieniu zakwaterowania i wyżywienia dla tłumaczy.
 
Obsługa językowa korespondencji handlowej
W kontaktach handlowych z kontrahentami zagranicznymi wymieniane są duże ilości korespondencji, zarówno za pomocą poczty tradycyjnej, jak i elektronicznej. Nasi tłumacze na bieżąco obsługują korespondencję firmy, zachowując pełną poufność.
 
Obsługa językowa umów
Umowy i inne dokumenty, które wymagają szczególnie dokładnej analizy językowej często muszą być tłumaczone w porozumieniu z prawnikami firmy. Nasi tłumacze, będąc w stałym kontakcie z klientem dbają o zachowanie najwyższej jakości tłumaczeń.
 
Tłumaczenia stron internetowych
Chcecie Państwo aby oferta waszej firmy docierała do kontrahentów ze świata? Umożliwi to wzbogacenie strony www o dodatkowe wersje językowe. Wystarczy podać nam adres strony internetowej a my zajmiemy się resztą. Dzięki pełnej współpracy z obsługą informatyczną Państwa firmy będzie można od razu zobaczyć gotowy efekt w internecie.
 
Tłumaczenia produktowe
Przetłumaczymy wszelkie broszury, foldery, instrukcje obsługi i montażu czy etykiety Państwa produktów przeznaczonych na eksport lub też importowanych przez Państwa.