Szczecin

 

  Biuro tłumaczeń w Szczecinie

 

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9.00 do 17.00 oraz w piątek w godzinach od 9.00 do 16.00
 

Adres naszej siedziby:

al. Wojska Polskiego 56/4
70-477 Szczecin
 
pomiędzy pl. Szarych Szeregów i ul. Jagiellońską
 

Telefony:

tel. +48 91 43 43 556

kom. +48 509 771 072

 

 

 

 

Gdzie mieści się siedziba biura?

 

Nasze biuro tłumaczeń znajduje się w ścisłym centrum miasta na alei Wojska Polskiego, pomiędzy placem Szarych Szeregów a ulicą Jagiellońską. W odnowionej kamienicy z biało-żółtą fasadą. Przy wejściu do bramy zauważą Państwo nasz szyld, wieczorem jest zawsze podświetlony. Biuro tłumaczeń mieści się na pierwszym piętrze.

Profesjonalne tłumaczenia - Szczecin

Lokalizacja naszego biura umożliwia dogodny dojazd z praktycznie każdego punktu w Szczecinie. Jeśli jednak nie chcieliby Państwo poświęcać czasu na osobistą wizytę, wszystkie szczegóły odnośnie zlecenia możemy ustalić drogą telefoniczną lub mailową. Na stronie przygotowaliśmy wygodny panel, który ułatwia przesłanie tekstu do wyceny oraz umieściliśmy niezbędne informacje odnośnie płatności.

 

W naszym biurze w Szczecinie wykonywane są również tłumaczenia przysięgłe. Osoby zainteresowane tego typu usługą zapraszamy do naszej siedziby, gdzie specjalista, zobowiązany złożoną przed Ministrem Sprawiedliwości przysięgą, skrupulatnie i zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami wykona konieczne prace. Dokumenty opracowane przez naszych fachowców mają wagę aktów urzędowych i można się nimi posiłkować m.in. w sprawach sądowych.

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytanie bądź wątpliwości dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu. Zatrudnione u nas osoby to doświadczeni fachowcy, którzy z pewnością będą potrafili doradzić nie tylko w kwestiach językowych, ale również formalnych.

 

Mamy nadzieję, że będą Państwo naszymi częstymi gośćmi i że tłumaczenia z nami będą Państwo wspominać jak najlepiej.